Skip links

Hakkımızda

Hem Bugünü Hem Geleceği
İnşa Ediyoruz...

Eldeymez Yapı

Geleceği İnşa Ediyoruz

Eldeymez Yapı, Ali Rıza Eldeymez önderliğinde inşaat sektöründe değerli projelerin hayata geçirilmesi amacıyla 2010 yılında kurulmuştur. İnşaat ve yapı sektörüyle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip eden Eldeymez Yapı; profesyonel ve vizyoner ekibiyle en iyisi için çalışmaktadır.

Kurulduğu ilk günden iddialı projeleri hayata geçiren Eldeymez Yapı, Manisa’da kurulmuş olup; Manisa, İzmir ve çevresindeki projeleriyle adından söz ettirmektedir. Manisa’nın ilk ve tek oval mimari projesini hayata geçiren Eldeymez Yapı, Manisa’da imza attığı projeler ile 300 dairenin üzerinde konut inşa ederek; ev sahibi olmak isteyenler ve emlak yatırımcıları ile buluşturmuştur.

İnsanı ve yaşamı odağına alan Eldeymez Yapı; prestij, konfor, kalite ve huzur kelimelerini bir araya getiren butik projelere de imza atmaktadır. Taş ev özelliğiyle dikkat çeken Seferihisar Dolce Vita villaları ailesi ve kendisi için en iyisini isteyenler düşünülerek, en ince ayrıntısına kadar tasarlanmıştır. Manisa’dan sonra; Çeşme, Urla ve Seferihisar bölgesindeyiz. Her alanda olduğu gibi İzmir’de de ikonik villalar inşa etmek birinci önceliğimizdir.

2025 yılına kadar sektörün en tercih edilen markası olmak.

Uluslararası kalite standartları ile sürdürülebilir ve estetik son teknoloji donanımlar ile yenilikçi güvenli yapılar oluşturarak topluma ve çevreye değer katmak.

Satışı Devam Eden
Projelerimiz

Hem bugünü hem geleceği inşa ediyoruz.

Ofis Galerimiz

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Explore
Drag