Skip links

Dolce Vita Seferihisar

Narenciye Bahçelerine Uzanan Yepyeni Bir Hayat

Eldeymez Dolce Vita Seferihisar, narenciye bahçelerine uzanan yepyeni bir hayat vadediyor. Yılın 12 ayı temiz havası, doğası ve manzarasıyla şehrin kalabalığından uzak ama bir o kadar da şehre yakın bir hayat yaşama imkânı sunuyor. Türkiye’nin ilk cittaslow şehri Seferihisar’da inşa ettikleri Dolce Vita projesiyle başka bir hayatın mümkün olduğunun altını çizen Eldeymez Yönetim Kurulu Başkanı Ali Rıza Eldeymez, İzmir’e özel yeni projeleri olduğunun da müjdesini verdi.

Hayatın renklerini yakından görmenizi sağlayan Eldeymez Dolce Vita Seferihisar ile her zaman hayal edilen ama gerçekleştirmek için hep ertelenen hayatı yaşamaya davet ediyoruz. Şehir merkezine 5 dakika yürüme ve Sığacık Marina’ya on dakikalık araç mesafesindeki konumuyla Eldeymez Dolce Vita Seferihisar’da ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altında.

Dört mevsimin güzelliklerini doya doya yaşayabileceğiniz Dolce Vita Seferihisar konumuyla olduğu gibi kalite, konfor ve lüksü bir araya getiren mimarisiyle de öne çıkıyor. Depreme dayanıklı olarak tasarlanan ve inşa edilen Eldeymez Dolce Vita Seferihisar’da kendinize ait özel bahçenizde ailenizle uzun ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Özellikle pandemi döneminde hayatın ve sevdiklerimizin değerini yeniden anladığımızı söyleyen Ali Rıza Eldeymez, yatay mimarinin değerine ve önemine dikkat çekiyor. Yatay mimari insanların yaşam kalitelerini arttırdığı gibi doğayla iç içe, ferah ve özgür yaşamanın da anahtarı. Dolce Vita Seferihisar’da dahil olmak üzere Eldeymez imzası taşıyan tüm projelerimizde kaliteye ve konfora ek olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını da odağımıza alıyoruz. Örneğin; yaşam alanlarında en çok kullanılan alanlardan biri olan mutfakların öneminin farkındayız. Bu nedenle projemizi oluştururken mutfağın işlevselliği, ankastre 3’lü set gibi farklı ihtiyaçları karşılamaya özen gösterdik. Eldeymez Dolce Vita Seferihisar; lüks, modern ve tarz tasarımıyla lüks konut anlayışını yeniden şekillendiriyor. Mavi, yeşil ve turuncu renklerin bir araya geldiği Eldeymez Dolce Vita Seferihisar ile başka bir hayat mümkün.

İnönü Mahallesi 2083 Sokak No:12/8 Çeşme / İZMİR

+90 ( 506 ) 045 35 35
+90 ( 532 ) 445 88 81

info@eldeymezyapi.com

Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.
Explore
Drag